Kategorie

Výrobce/Vydavatel

DOPORUČUJEME:


CZ KOMIKS.KNIHA
CZ KOMIKS.KNIHACZ COMICS
CZ COMICSUS COMICS:NÁŠ TIP
US COMICS:NÁŠ TIP

Aktualizace ke dni 31. 3. 2020

 

Vážení a milí zákazníci,

jak jistě víte, vláda prostřednictvím nařízení Ministerstva zdravotnictví včera opětovně prodloužila uzavření maloobchodních prodejen kromě výjimek, tentokráte minimálně do 11. dubna. Tedy i naše provozovna zůstává uzavřena.

 

Pro rekapitulaci uvádíme níže nejdůležitější informace ohledně našeho fungování:

  • E-shop nám pořád funguje, Česká pošta také, není problém Vám zboží kamkoliv doručit. Vzhledem k situaci pracujeme z domu a na prodejnu jezdíme pouze několikrát týdně, proto občas (ale samozřejmě ne vždy) objednávky nabírají skluz 1–2 pracovní dny.

 

  • Vzhledem k tomu, že pracujeme z domu, prosíme Vás, abyste nám telefonovali jen v nejnutnějších případech. Pro kontakt prosím raději využijte SMS zprávy, e-mail obchod@nerdi.cz, Facebook nebo Instagram. Všechny tyto kanály dennodenně sledujeme a snažíme se odpovídat co nejdřív.

 

  • Prosíme abonenty, aby, pokud to ještě neudělali, nás kontaktovali a domluvili se, zdali chtějí své odkládané CZ comic booky (týká se DCKK, NHM, KVS) někam posílat nebo chtějí v odkládání na prodejně pokračovat.

  • Jsme navázáni na provoz nakladatelství. Prozatím je situace následovná:
— CREW omezila vydávání novinek, březnové přesunula na duben, pokračovat ve vydávání bude asi až po skončení nouzového stavu.
— BB/Art zatím vydává, i když to vypadá, že nějaké posuny tam budou, jeho poslední novinkou je Gotham 04, který máme naskladněný.
— Comics Centrum rovněž vydává, tento týden vyšly dvě novinky, Baltimore 06 a Pochmurný kraj 05, obě jsou samozřejmě již na našem e-shopu.
— Časopisové distribuce (Hachette, Eaglemoss) stále fungují, ovšem my jsme vzhledem k uzavření prodejny omezili počet odebíraných kusů. Proto si Vás dovolujeme upozornit, abyste, jestliže tyto ediční řady sbíráte, s nákupem neotáleli.
— US sešitovky jsme dočasně přestali odebírat, abonentům doplníme po skončení nouzového stavu jejich sbírky.
— POP figurky nám občas nějaké chodí, jiný merch jsme byli vzhledem k uzavření prodejny nuceni zastavit. Plný příval novinek obnovíme po znovuotevření obchodu.

  • Osobní odběry na prodejně z pochopitelných důvodů nejsou i nadále možné. V případě, že si něco objednáte na osobní odběr, přijde Vám informační e-mail připomínající tuto skutečnost a navrhující další postup. Pro usnadnění komunikace pište k objednávce poznámku, jestliže si ji chcete vyzvednout až po konci nouzového stavu.

A nakonec to nejdůležitější: Vroucně děkujeme všem, kteří si od nás objednávají zboží přes e-shop, píší nám milé vzkazy a různě nás podporují. Není to pro nás lehká doba, ale poslední, na naše poměry rušný, týden na e-shopu nás vede k mírnému optimismu.

Díky moc všem a na shledanou v lepších časech... už se na Vás těšíme!

Za Komiksový krám

Radovan Kopecký, jednatel společnosti

&

Bc. Matěj Kos, vedoucí provozovny

 


 

Aktualizace ke dni 24. 3. 2020

 

Vážení a milí zákazníci,

bohužel poslední vývoj epidemiologické situace v naší zemi jasně ukazuje, že v původně stanoveném termínu (24. 3. 2020) neotevřeme. Prozatím je vládní nařízení prodlouženo do 1. dubna, proto provozovna Komiksový krám zůstává až do odvolání uzavřena.

 

Zároveň zde chceme poděkovat všem, kteří pro nákup čtiva, figurek či jiného merche využili náš e-shop. Díky Vám máme naději, že i my, drobní podnikatelé, nějakým způsobem přežijeme i tato bezprecedentní (leč chápeme, že potřebná) omezení. Vás, kteří se na objednávku ještě chystáte, můžeme ubezpečit, že zasílání přes Českou poštu pořád funguje, pouze vzhledem k tomu, že pracujeme prakticky v režimu home office, může (avšak nemusí, záleží, jak se strefíte do našich cest na poštu a do krámku) dojít k drobnému zdržení expedice Vaší objednávky přibližně v řádu 2 pracovních dnů.

 

Rovněž bychom rádi poprosili abonenty, jež u nás mají odloženy české comic booky (NHM, KVS, DCKK) nebo US sešitovky, aby nás ideálně kontaktovali a domluvili se s námi na dalším postupu. Objednané zboží (týká se především CS comic booků z časopisové distribuce) můžeme buď stále ukládat, s tím, že po znovuotevření bude velká kupa komiksů k odebrání, nebo se můžeme domluvit na zaslání.

 

Poslední informace, kterou bychom Vám rádi sdělili, se týká provozu nakladatelství a chodu distribučních kanálů obecně. Bohužel vydávání novinek zastavilo nakladatelství CREW. U BB/Artu a u Comics Centra zatím nemáme zprávy, že by vydávání přerušili. Americké sešitovky vzhledem k způsobu jejich prodeje a aktuální situaci dočasně přestáváme odebírat. Časopisová distribuce (tedy Hachette a Eaglemoss) kromě figurek, se kterými je problém již cca poslední měsíc, stále funguje. Chodí nám novinky, které si můžete objednat přes náš e-shop a které doplňujeme abonentům. Pouze si dovolujeme upozornit, že jsme omezili počty odebíraných kusů, tedy Vám nemůžeme zaručit, že po znovuotevření budou všechna čísla dostupná. Pokud tedy máte o NHM, KVS či DCKK zájem, doporučujeme je objednat již nyní přes internet.

 

Děkujeme Vám za pochopení, už se na Vás těšíme a přejeme hlavně pevné zdraví!

 

Za Komiksový krám

Radovan Kopecký, jednatel společnosti

&

Bc. Matěj Kos, vedoucí provozovny


 

 


 

 

Vážení a milí zákazníci,

vzhledem k usnesení vlády č. 211 ze dne 14. března 2020, souvisejícího s nouzovým stavem vyhlášeným v souvislosti s epidemií COVID-19, Vám s politováním musíme oznámit, že naše kamenná prodejna zůstane uzavřena nejméně do 24. 3. 2020.

 

I když nás tato situace velice mrzí, respektujeme toto vládní usnesení, neboť doufáme, že pomůže překonat aktuální vysoký nárůst případů nakažení tímto zákeřným virem.

 

Dále Vás, naše drahé zákazníky, chceme poprosit, abyste pro své nákupy pravidelné dávky komiksového čtiva využili náš e-shop nerdi.cz. Víme sami, že tento e-shop není nejlepší a nejnovější, nakonec pracujeme na jeho náhradě, ale byli bychom rádi, kdybyste jej i přes tyto nedostatky využili. Po několikerém vynuceném stěhování prodejny v minulém roce a následném dvojnásobném vytopení kanceláře a skladu na tom totiž náš i Váš Komiksový krám není dvakrát nejlépe, a nyní je prakticky jedinou naší šancí, jak udržet provoz prodejny v nezměněném stavu i po skončení karantény, neboť ta pro naši firmu tvoří gró příjmů, právě zvýšení provozu e-shopu.

 

V případě, že již máte rozpracovanou objednávku přes e-shop na osobní odběr, v průběhu dne Vám dojde e-mailová zpráva s dalším postupem řešení. Nové objednávky na osobní odběr budeme nadále přijímat, ovšem upozorňujeme Vás, že jejich vyzvednutí bude možné až po 24. 3., případně po odvolání výše zmíněného usnesení. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně Vaší objednávky, napište nám, prosím, na e-mail obchod@nerdi.cz. Zasílání objednávek se uzavření prodejny nedotkne.

 

Děkujeme za případné objednávky přes e-shop, věříme Vám i sobě, že vše zvládneme a za týden, případně několik, budeme moci pro Vás opět prodejnu otevřít.

 

Už teď se těšíme na shledanou v lepších časech!

 

Za Komiksový krám

Radovan Kopecký, jednatel společnosti

&

Bc. Matěj Kos, vedoucí provozovny


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
AUKCE RARIT

SBĚRATELSKÉ KOUSKY

- každý týden se cena sníží -

KDO VČAS KOUPÍ,NEPROHLOUPÍ!


aukce naruby
Tajné války

aukce naruby
Hellboy: Pravá ruka zkázy

aukce naruby
Darkness

aukce naruby
30 dní dlouhá noc

aukce naruby
Hellboy: Spoutaná rakev