Kategorie

Výrobce/Vydavatel

DOPORUČUJEME:


CZ KOMIKS.KNIHA
CZ KOMIKS.KNIHACZ COMICS
CZ COMICSUS COMICS:NÁŠ TIP
US COMICS:NÁŠ TIP

.
.
Vážení a milí zákazníci.


Jistě jste si všimli, že náš internetový obchod není z nejnovějších. Dalo by se skoro říci, že je to už takový starý, zpomalený e-shop dědeček, minimálně hošík v důchodovém věku. Ano, to samozřejmě víme že v našich tuzemských kotlinách je naprosto běžné, že důchodci si neužívají zaslouženého důchodu, nýbrž musí pracovat, aby vůbec důchod přežili. Problém je v tom, že ten náš "důchodce" (i když na první pohled vypadá docela pořád ještě k světu), nám již nějakou dobu nefachčí tak jak by měl a zejména v poslední době, začíná vykazovat znaky stařecké demence.

Krom toho, že naše zboží nabízí v poměrně oldschoolovém retro-stylu, je pomalý a občas nás při práci s ním pozlobí i nějakou tou stařeckou dysfunkcí, se v posledních časech začal uchylovat až ke kómatovým stavům, kdy místo toho, aby dělal to co má, hraje si s námi (i s Vámi) na schovávanou a dělá že tu není. A tohle by se mu už opravdu trpět nemělo.


Abychom to neobkecávali.

Vzhledem k výše popsaným skutečnostem a protože Vás máme rádi (a sebe taky samozřejmě :-) ), jsme se rozhodli, že nastal čas dát vale našemu 'staříkovi' a zapracovat na něčem modernějším, rychlejším, přehlednějším, na něčem, co Vám i nám ušetří spoustu času a bude s tím radost 'spolupracovat'.

Rozhodli jsme se udělat NOVÝ E-SHOP!


Tak to s naší duchnou prosím ještě chvilku vydržte, makáme na tom. ;-)

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
AUKCE RARIT

SBĚRATELSKÉ KOUSKY

- každý týden se cena sníží -

KDO VČAS KOUPÍ,NEPROHLOUPÍ!


aukce naruby
Hellboy: Pravá ruka zkázy

aukce naruby
Hellboy: Spoutaná rakev